RK73B1JRTTD912J
MFR.Part #
RK73B1JRTTD912J
JLCPCB Part #
C2598347
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 9.1kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS