RK73B1JRTTD911J
MFR.Part #
RK73B1JRTTD911J
JLCPCB Part #
C2598319
Description
-55℃~+155℃ 125mW 75V 910Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS