RN73H1ETTP1060C10
MFR.Part #
RN73H1ETTP1060C10
JLCPCB Part #
C2559555
Description
-55℃~+155℃ 106Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS