RN732ATTD61R9B25
MFR.Part #
RN732ATTD61R9B25
JLCPCB Part #
C3973028
Description
-55℃~+155℃ 100mW 61.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS