RK73B1HTTC242J
MFR.Part #
RK73B1HTTC242J
JLCPCB Part #
C307023
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS