SG73S2ETTD51R1F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2ETTD51R1F
JLCPCB Part #
C4002740
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 500mW 51.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS