RK73G2ATTD2803F
MFR.Part #
RK73G2ATTD2803F
JLCPCB Part #
C5724815
Description
-55℃~+155℃ 125mW 280kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS