RK73B1JRTTD122J
MFR.Part #
RK73B1JRTTD122J
JLCPCB Part #
C2598297
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS