RK73B1HTTC101G
MFR.Part #
RK73B1HTTC101G
JLCPCB Part #
C5724961
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS