CN1J4KTTD332J
MFR.Part #
CN1J4KTTD332J
JLCPCB Part #
C240719
Description
3.3kΩ 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS