RM02F16R2CT
MFR.Part #
RM02F16R2CT
JLCPCB Part #
C4283357
Description
-55℃~+125℃ 16.2Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS