RK73B1ERTTP565J
MFR.Part #
RK73B1ERTTP565J
JLCPCB Part #
C4223652
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.6MΩ 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS