HV732HRTTE1104F
MFR.Part #
HV732HRTTE1104F
JLCPCB Part #
C5655063
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS