RN731ETTP4021D50
MFR.Part #
RN731ETTP4021D50
JLCPCB Part #
C3945757
Description
-55℃~+155℃ 4.02kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS