RK73B1ERTTP154J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73B1ERTTP154J
JLCPCB Part #
C4262107
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150kΩ 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS