RN73R1JTTD49R3F50
MFR.Part #
RN73R1JTTD49R3F50
JLCPCB Part #
C2496083
Description
-55℃~+155℃ 100mW 49.3Ω 75V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS