RK73B1ERTTP152J
MFR.Part #
RK73B1ERTTP152J
JLCPCB Part #
C2594831
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS