RN73R2BTTD2842A05
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD2842A05
JLCPCB Part #
C4265228
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 28.4kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS