MOS2CT52R273J
MFR.Part #
MOS2CT52R273J
JLCPCB Part #
C3453221
Description
-55℃~+200℃ 27kΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS