RN73H1JTTD2800C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD2800C50
JLCPCB Part #
C4242225
Description
-55℃~+155℃ 100mW 280Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS