RN73H2BTTD8253F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD8253F100
JLCPCB Part #
C4296748
Description
250mW 825kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS