MOS2CT52R272J
MFR.Part #
MOS2CT52R272J
JLCPCB Part #
C3499570
Description
-55℃~+200℃ 2.7kΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS