MOS2CT52R1000F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
MOS2CT52R1000F
JLCPCB Part #
C3495060
Package
Plugin,D4xL12mm
Description
-55℃~+200℃ 100Ω 2W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS