MOS2CT52R10R0F
MFR.Part #
MOS2CT52R10R0F
JLCPCB Part #
C3486088
Description
-55℃~+200℃ 10Ω 2W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS