MOS2CT52R100G
MFR.Part #
MOS2CT52R100G
JLCPCB Part #
C3445135
Description
-55℃~+200℃ 10Ω 2W Metal Oxide Film Resistor ±2% ±300ppm/℃ 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS