ERG-2SJ201
MFR.Part #
ERG-2SJ201
JLCPCB Part #
C3388959
Description
-55℃~+235℃ 200Ω 2W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% Plugin,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS