SG73G2BTTD9313D
MFR.Part #
SG73G2BTTD9313D
JLCPCB Part #
C6481466
Description
-55℃~+155℃ 500mW 931kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS