HV73V2BTTD3014F
MFR.Part #
HV73V2BTTD3014F
JLCPCB Part #
C4034006
Description
-55℃~+155℃ 3.01MΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS