HV73V2BTTD3094F
MFR.Part #
HV73V2BTTD3094F
JLCPCB Part #
C4249594
Description
-55℃~+155℃ 3.09MΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS