RN73R1JTTD1112C10
MFR.Part #
RN73R1JTTD1112C10
JLCPCB Part #
C2565836
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.1kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS