HV732BTTD3014F
MFR.Part #
HV732BTTD3014F
JLCPCB Part #
C4147177
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.01MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS