RN73H1JTTD2340A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2340A25
JLCPCB Part #
C3914988
Description
-55℃~+155℃ 100mW 234Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS