HV73V2BTTD244J
MFR.Part #
HV73V2BTTD244J
JLCPCB Part #
C4328265
Description
-55℃~+155℃ 240kΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS