RN73R1ETTP4320D50
MFR.Part #
RN73R1ETTP4320D50
JLCPCB Part #
C2500084
Description
-55℃~+155℃ 432Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS