HV73V2BTTD224J
MFR.Part #
HV73V2BTTD224J
JLCPCB Part #
C4151633
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS