HV73V2BTTD245J
MFR.Part #
HV73V2BTTD245J
JLCPCB Part #
C3969359
Description
-55℃~+155℃ 2.4MΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS