HV73V2ATTD5493D
MFR.Part #
HV73V2ATTD5493D
JLCPCB Part #
C4169560
Description
-55℃~+155℃ 250mW 549kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS