SG73P2BTTD1622F
MFR.Part #
SG73P2BTTD1622F
JLCPCB Part #
C4333832
Description
-55℃~+155℃ 16.2kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS