SG73P2E1RTTD33R2F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD33R2F
JLCPCB Part #
C6221922
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1W 33.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS