RK73H1ERTTP84R5F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP84R5F
JLCPCB Part #
C3952974
Description
-55℃~+155℃ 100mW 84.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS