HV73V2ATTD3323F
MFR.Part #
HV73V2ATTD3323F
JLCPCB Part #
C4297772
Description
-55℃~+155℃ 250mW 332kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS