HV73V2ATTD7323F
MFR.Part #
HV73V2ATTD7323F
JLCPCB Part #
C4081215
Description
-55℃~+155℃ 250mW 732kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS