HV731JRTTD8062F
MFR.Part #
HV731JRTTD8062F
JLCPCB Part #
C6060442
Description
-55℃~+155℃ 100mW 80.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS