HV73V2ATTD3923F
MFR.Part #
HV73V2ATTD3923F
JLCPCB Part #
C3927565
Description
-55℃~+155℃ 250mW 392kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS