RN732BTTD60R4C50
MFR.Part #
RN732BTTD60R4C50
JLCPCB Part #
C4149219
Description
-55℃~+155℃ 125mW 60.4Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS