HV73V2ATTD1624F
MFR.Part #
HV73V2ATTD1624F
JLCPCB Part #
C4057703
Description
-55℃~+155℃ 1.62MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS