HV73V2ATTD1694F
MFR.Part #
HV73V2ATTD1694F
JLCPCB Part #
C4071855
Description
-55℃~+155℃ 1.69MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS