RK73G1ETTP9312C
MFR.Part #
RK73G1ETTP9312C
JLCPCB Part #
C2580331
Description
-55℃~+155℃ 100mW 93.1kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS