HV73V2ATTD1623F
MFR.Part #
HV73V2ATTD1623F
JLCPCB Part #
C4261289
Description
-55℃~+155℃ 162kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS