HV73V2ATTD5624F
MFR.Part #
HV73V2ATTD5624F
JLCPCB Part #
C4197141
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.62MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS